İçeriğe geç

Tatvan Belediyesi ‘Basın Danışmanı’ Sinan Aygül görevinden istifa etti’

Tatvan Belediyesi Basın Danışmanı Sinan Aygül 07 Eylül 2009dan beri yürüttüğü görevinden istifa ederek ayrıldı.

Aygül, istifa kararı ardından basın mensuplarına bir teşekkür ve veda açıklamasında bulundu.

Yaptığı açıklamada 27 Aralık 2010 tarihi itibariyle Tatvan Belediyesinden ayrıldığını belirten Aygül “Oldukça sıkıntılı geçen bu mücadele süreci içerisinde gerek bana, gerekse de temsil ettiğim kurum olan Tatvan Belediyesi’ne gösterdiğiniz içten yaklaşım ve büyük destek için çok teşekkür ediyorum. Misyonumun farkında olarak büyük bir duyarlılıkla ve her şeye rağmen keyif alarak yürüttüğüm yaklaşık 16 aylık görev süresince önemli işler yaptığımıza inanıyorum. Özel sebeplerden ötürü bırakacağım Tatvan Belediyesi Basın Danışmanlığı’ndan ayrıldığım gün itibariyle Dicle Haber Ajansı (DİHA) Bitlis Temsilciliği görevine başlıyorum” dedi.

Uzun süre yerel ve ulusal basında çalışan Sinan Aygül İstanbul Üniversitesi Savunma ve Güvenlik Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ile Halkla İlişkiler Bölümünde okudu. Halen İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesindeki öğrenimine devam eden Aygül, yerel basın kuruluşlarının yanı sıra İstanbul Üniversitesi Haber Ajansı ve Taraf Gazetesi İstanbul Muhabirliği görevlerinde bulundu.

Bir buçuk yılı aşkın süredir Dicle Haber Ajansında muhabirlik yapan Aygül, Belediye Basın Danışmanlığından ayrılmasının ardından Dicle Haber Ajansı Bitlis İl Temsilcisi olarak Gazetecilik hayatına devam edecek.

Kategori:MEDYADA

Bu yazı yorumlara kapalı.